• Ana Sayfa
  • new
  • En iyi 5 port ethernet anahtarı için tek lif tek modlu 4 bakır 1 fiber optik anahtarı

Hızlı Görünüm

10

new

En iyi 5 port ethernet anahtarı için tek lif tek modlu 4 bakır 1 fiber optik anahtarı

₺68.54


  • SKU: h3689
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 25cm x 12cm x 6cm (9.84in x 4.72in x 2.36in)

En çok satanlar

Açıklama

en iyi 5 port ethernet anahtarı için tek lif tek modlu 4 bakır 1 fiber optik anahtarı lütfen not: 1. hakkında sipariş ile bize bir mesaj bırakın Lütfen ihtiyacınız hangi güç adaptörü. biz İNGILTERE, BIZE, AU, AB, seçtiğiniz için BR standartları! tarafından veya bizimle irtibata geçebilirsiniz . 2. diğer nakliye yöntemleri tercih ederseniz, tarafından bize hoş geldiniz .
standartları
IEEE802.3 10Base-T
IEEE802.3u 100Base-TX/FX
IEEE802.3x Akış kontrolü
IEEE802.1q VLAN
IEEE802.1p QoS
IEEE802.1d Yayılan Ağaç
bakır Bağlantı Noktası
bağlayıcı: RJ45
veri Hızı: 10/100 M
mesafe: 0 ~ 100 m
UTP Tipi: UTP-5E veya daha yüksek seviye
Fiber Portu
bağlayıcı: SC/FC/ST
veri Hızı: 155 M
optik dalgaboyu: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm
mesafe: 0 ~ 120 km
performans
işleme Tipi: Mağaza ve Ileri
MAC Tablosu Boyutu: 1 K
tampon Alanı: 448 bit
geri bant genişliği: 1G
maksimum Paket Uzunluğu: 1552 bayt
zaman Gecikmesi:
güç
giriş Gerilimi: AC100V ~ 240 V 50/60Hz
bağlayıcı: DC Soket
çalışma Gerilimi: 5VDC
güç Tüketimi: 1.3 W ~ 3 W
çevre
depolama Sıcaklığı:-40 ~ + 70 derece
çalışma Sıcaklığı:-10 ~ + 55 derece
bağıl Nem: 5-95% (yoğunlaşma yok)
fiziksel
özellikleri
boyut: 94 × 71 × 26mm
ağırlık: 0.15 kg
renk: Metal、Siyah

Ek bilgi

  • Model Numarası: BLY-1F4E-A/B20
  • Marka Adı: BLIY
  • Fiber: Single mode and single fiber
  • Fiber port: 1 TX/RX SC F-Port
  • Electrical port: 4 RJ-45 E-Port
  • Transmission distance: 20km for Fiber;100m for Ethernet
  • Rate: 100Mbps
  • Wavelength: 1310nm/1550nm
  • Power supply: DC
  • Color : Black
  • Custom: Supportive
  • Warranty: 1 year

Değerlendirmeler (2)

Yorum Yap

12345

₺161.03

new

10 Gtek 10 Gb SFP Doğrudan Kablo Takın, 3 Metre SFP + Fiber Optik Twinax Bakır, SFP-H10GB-CU3M için CAB-SFP-SFP-3M

Not: bu liste CiscoSwitch, diğer gerekiyorsa uyumluluk Anahtarı ' ın Marka ve Modeli bırakın lütfen, bir sipariş yaptığınızda! ürün Parametreleri 10 Gtek P/N bağlayıcı Tipi veri Hızı uzunluk kablo Tipi AWG Temp. range (°C) CAB-10GSFP-P3M SFP + SFP + 10 Gbps 3-meters Twinax Kablo, pasif

₺72.80 ₺67.71

new

Optik Elyaf Iletişim araçları tek bir Tıklama 1.25mm LC Konnektörü Fiber Optik Temizleyici ve LC MU Fiber Optik Temizleme Kalem

1.25mm Tek Bir Tıklama Fiber Optik Temizleyici özellikler 1. Kolay hareket yürütmektedir bağlayıcı ve başlatır iterek temizleyici 2. Disposable 800 + temizlikleri ile birim başına 3. anti statik reçine yapılmış 4. Cleaning mikro lifler yoğun mahsur ve enkaz ücretsiz 5. Extendable ucu gömme konnektörleri ulaşır 6. Temizleme sistemi

Haber Bültenimize Katılın